urządzanie ogrodów, ogrody warszawa

Pracownię Sztuki Ogrodowej Garden & Pleasure tworzy zespół dyplomowanych architektów krajobrazu, projektantów ogrodów i wykonawców, którzy pasjonują się szukaniem nowych ciekawych i designerskich rozwiązań w kształtowaniu przestrzeni ogrodowej.

 

Z pasją i zaangażowaniem kształtujemy życiową przestrzeń człowieka wykorzystując nowoczesne rozwiązania, szatę roślinną, elementy wodne i architektoniczne oraz uwzględniając czynniki dekoracyjne, które tworzą wyjątkowy charakter każdego ogrodu. W celu stworzenia estetycznej i funkcjonalnej przestrzeni, posługujemy się przede wszystkim szeroko pojmowaną sztuką oraz korzystamy z elementów najwyższej jakości, które nadają ton i rangę planowanego obszaru.

 

Indywidualne opracowania projektowe, z namaszczeniem przekładamy na etap realizacji. Dbamy, aby każdy szczegół był perfekcyjny, przemyślany i uzasadniony, a efekty przypadkowości występowały wyłącznie jako świadome zamierzenia projektanta.

 

Architektura krajobrazu warszawa oraz projektowanie ogrodów warszawa to nasza pasja. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym kompleksowe projektowanie, zakładanie i pielęgnację ogrodów przydomowych w Warszawie i okolicach.

 

GARDEN & Pleasure

Pracownia Sztuki Ogrodowej

 

 

 

O nas