EKSKLUZYWNY OGRÓD NOWOCZESNY ZE ŚCIANĄ WODNĄ

Projekt wspaniałego, nowoczesnego ogrodu otoczonego gabionowym ogrodzeniem. Głównym puktem ogrodu jest  ściana wodna.

Zobacz >>>

NOWOCZESNY OGRÓD O DYNAMICZNYCH KSZTAŁTACH

Ogród z dużą skarpą, którą należało ciekawie rozwiązać. Surowy beton i ciekawy układ nawierzchni został stonowany przez zastosowanie odpowiednich roślin.

Zobacz >>>

 

OGRÓD MONOCHROMATYCZNY W DREWNIE I BETONIE

Duży ogród przy rezydencji, został podzielony na wnętrza ogrodowe wyznaczając strefy relaksu, biesiady i zabawy. Prosta, nowoczesna forma podkreślona została przez zastosowanie surowego betonu i jasnego drewna.

Zobacz >>>

RÓŻOWY OGRÓD PRZY REZYDENCJI

Wspaniały, prosty ogród, którą głównym elementem dekoracyjnym jest kolor kwitnących drzew i krzewów. Uzupełniony o formy strzyżone oraz niebanalne oświetlenie nabiera uroku i elegancji.

Zobacz >>>

MAŁY OGRÓD ZE STROMĄ SKARPĄ I KULAMI ŚWIATŁA

Elegancki, czarno-biały ogród ze stromą skarpą zagospodarowaną obficie kwitnącymi trawami ozdobnymi oraz wiklinowymi kulami podświetlonymi od środka.

Zobacz >>>

 

NOWOCZESNY OGRÓD FORMALNY

Unowocześniona klasyka z użyciem roślin o ciekawych, soliterowych formach. Ogród bogaty w faktury, kształty o stonowanej kolorystyce. Idealny do wypoczynku w cieniu pergoli.

Zobacz >>>

 

DUŻY TARAS MIEJSKI Z ELEMENTAMI STYLU VINTAGE

Ogród na tarasie, wspaniale oświetlony z mnóstwem roślin, obłędnie kwitnący przez cały rok. Drzewa dają upragnioy latem cień, a podesty wydzielają poszczególne strefy użytkowe. Ciekawym detalem są metalowe kratownice.

Zobacz >>>

NOWOCZESNY OGRÓD W KWADRATACH

Kształt kwadratu stanowił inspirację tego ogrodu. Strzyżone w sześcian bukszpany, podświetlane kostki, rysunek z płyt w trawniku a wszytsko w eleganckiej bieli i otoczeniu lekkich traw ozdobnych.

Zobacz >>>

TRADYCYJNY OGRÓD PRZYDOMOWY

Duży ogród oparty na łukach ze wspaniałymi kompozycjami roślinnymi. Ciepły i przytulny, idealny dla całęj rodziny.

Zobacz >>>


NOSTALGICZNY OGRÓD Z BETONOWYMI DETALAMI

Ogród w chłodnych odcieniach szarości i fioletu, w którym dominuje połączenie klasyki i nowoczesności. Szlachetna kostka granitowa w połączeniu z surowymi donicami betonowymi i płytami i nietuzinkowymi detalami tworzą efektowną całość.

Zobacz >>>

MAŁY OGRÓD W DWÓCH ODSŁONACH

Niewielki ogród przy szeregowcu opracowany w dwóch wariantach koncepcyjnych. Pierwszy nawiązujący do skandynawskich klimatów, drugi o energetycznych liniach z dekoracyjnym oczkiem wodnym w tarasie.

Zobacz >>>

NOWOCZESNY OGRÓD Z DWOMA WNĘTRZAMI

Ogród został podzzielony na dwie części - duży taras wypoczynkowy z dekoracyjnymi detalami, ścianą i zbiornikiem wodnym oraz pergolą i część tradycyjną otoczoną amfiteatralnymi kompozycjami roślin kwitnących przez cały rok.

Zobacz >>>

INDUSTRIALNE TARASY

Projekt trzech tarasów zlokalizowanych przy ekskluzywnym apartamencie w samym centrum Warszawy z widokiem na ulicę Piękną. Prosto, nowocześnie, elegancko z najwyższej jakości wyposażeniem.

Zobacz >>>

 

OGRÓD MODERNISTYCZNY

Ogród nowoczesny z pazurem. Niezwykłe, futyrystyczne formy donic z posadzonymi w nich formali soliterowymi na tle wzniesionych rabat z łanami traw i lawendy.

Zobacz >>>

 

OGRÓD W STYLU SKANDYNAWSKIM

Proejkt ogrodu nawiązuję do skandynawskiego charakteru. Naturalne, jasne drewno, biała cegła i rabaty oddzielone dekoracyjnym sznurkowym płotkiem. 

Zobacz >>>

 

TARAS WELLNESS

Projekt tarasów na jednym z Warszawskich osiedli. Taras miał pełnić funkcję wypoczynkową, służyć relaksowi i wytchnieniu od zgiełku miasta. Dodatkową funkcję relaksacyjną pełni tu szum płynącej po szklanej ścianie wody

Zobacz >>>

 

OGRÓD GLAMOUR

Ogród w stylu glamour. Blyszczące detale - lustro, kryształowe przesłony na pergoli i kuliste lampy w połączeniu z elegnacką czernią i białymi kwiatami.

Zobacz >>>

 

OGRÓD ZE STALOWĄ ŚCIANĄ

Ściana ze stali Cor-ten, drewniane podesty, ściana wodna, obszerny taras, nawierzchnie a wszytsko otoczone obfitością roślin. Rodzinny, multifunkcyjny, duży współczesny ogród przydomowy.

Zobacz >>>

 

DUŻY TRADYCYJNY OGRÓD

Łagodne łuki, wijące się pomiędzy kwitnącymi rabatami ścieżki, różnice terenu podkreślone ogrodowymi schodami. Główną rolę jednak odgrywają tu kompozycje roślinne, połączenia kolorów i faktur i zachwycająca zmienność sezonowa.

Zobacz >>>

 

OGRÓD W LESIE

Nowoczesny ogród leśny w ciepłych odcieniach żółci i pomarańczu. Drewniane detale - elewacja i taras dodatkowo ocieplają przestrzeń czyniąc ją przytulną i idealną do rodzinnego wypoczynku.

Zobacz >>>

 

OGRÓD Z OCZKIEM WODNYM

Tradycyjny ogród, w którym głównym punktem dekoracyjnym jest zlokalizowane przy tarasie oczko wodne. Szum wody i delikatny mikroklimat tworzą przyjemne i relakcujące miejsce wypoczynku.

Zobacz >>>

NOWOCZESNY TARAS

Niewielki taras w odcieniach czerni, bieli i szarości. Drewniana ciepła podłoga, mało wymagające rośliny i strzyżone kostki bukszpanowe są gwarancją łądnego wyglądu przez cały rok.

Zobacz >>>

 

 ELEGANCKI OGRÓD MIEJSKI

Ogród, w którym główną wytyczną było połączenie swobodnej elegancji i sielskich rabat w nieco angielskim stylu. Bogactwo bylin i krzewów kwitnących z wplecionymi pomiędzy formami strzyżonymi z iglaków i roślin zimozielonych

Zobacz >>>

 

MALEŃKI OGRÓDEK

Najmniejszy ogród jaki zaprojektowaliśmy. Powierzchnia 23 m2, a na niej taras, trawnik, oczko wodne, rabaty złożone z kwitnących bylin, lawendy, róża pnąca chroniąca przed wzrokiem sąsiadów. Wszystko jest możliwe.

Zobacz >>>

 

BALKON W MIEŚCIE

Balkon w mieście miał tonąć w kwiatach. Projekt oprócz roślin wieloletnich uwzględnił zatem obfite i kolorowe kompozycje z roślin jednorocznych posadzonych w donicach o zróżnicownaych kolorach, fakturach i wysokościach. 

Zobacz >>>

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Zawartość

Najnowsze projekty