Cennik usług

Projekty ogrodów

Każdy projekt ogrodu jest unikatowy, więc wycena dla każdego terenu jest indywidualna i zależy od wielu czynników m.in. wielkości działki, ukształtowania terenu, stanu obecnego terenu, programu, zakresu projektu, stylu i charakteru przyszłego ogrodu. W celu otrzymania wyceny zapraszamy do kontaktu. 


Konsultacje

Konsultacja on-line - 246zł /1h.
Termin konsultacji ustalamy po wcześniejszym kontakcie mailowym.
Konsultacja stacjonarna (w  terenie - Warszawa i okolice) - 369zł /1h
Termin konsultacji ustalamy po wcześniejszym kontakcie mailowym. W przypadku konsultacji na terenie Polski - cena ustalana indywidualnie.

Realizacje ogrodów
 
Wyceny założenia ogrodu wykonujemy na podstawie wcześniej opracowanego projektu. Wyceny obejmują wszystkie prace zawarte w projekcie.  Zapraszamy do kontaktu.

Warsztaty

Cena warsztatów projektowych, hortiterapeutycznych i edukacyjnych ustalana indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu.


Nadzór autorski / Aranżacje w terenie
Stacjonarnie (w terenie - Warszawa i okolice) - 492zł /1h
Terminy spotkań ustalamy po wcześniejszym kontakcie mailowym. W przypadku pracy na terenie Polski - cena ustalana indywidualnie.


Inwentaryzacje szaty roślinnej

Prace inwentaryzacyjne w terenie wyceniane są indywidualnie i zależą m.in. od ilości inwentaryzowanych roślin, wielkości terenu, dostępu.  Zapraszamy do kontaktu.
Termin prac ustalamy po wcześniejszym kontakcie mailowym. W przypadku pracy na terenie Polski - cena ustalana indywidualnie.